דף הבית » המלצות העורכים » המכוניות הטובות ביותר לזוגות צעירים בשנת 2019

המכוניות הטובות ביותר לזוגות צעירים בשנת 2019

המכוניות הטובות ביותר לזוגות צעירים בשנת 2019

בְּטִיחוּת

כשמדובר בבחירת רכב, הבטיחות צריכה להיות בראש הרשימה. לזוגות צעירים שרק מתחילים את החיים אולי אין הרבה כסף לבזבז, אבל הם לא צריכים להקריב את הבטיחות תמורת העלות. הונדה סיוויק 2019, למשל, זכתה בדירוג בטיחות של חמישה כוכבים מהמינהל הלאומי לבטיחות בדרכים. יש לו גם מספר תכונות בטיחות מתקדמות, כולל התרעה על סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית ומצלמה אחורית.

מחיר

המחיר הוא גורם חשוב עבור זוגות צעירים, וישנן מספר מכוניות המעניקות תמורה מצוינת לכסף. יונדאי אלנטרה 2019 היא בחירה מצוינת, מכיוון שהיא מציעה הרבה תכונות במחיר נמוך יחסית. יש לו חלל פנים מרווח, צריכת דלק טובה ומספר תכונות בטיחות. יש לו גם דירוג בטיחות של חמישה כוכבים מהמינהל הלאומי לבטיחות בדרכים.

חיסכון בדלק

לזוגות צעירים אולי אין הרבה כסף לבזבז על דלק, ולכן חיסכון בדלק הוא גורם חשוב בבחירת רכב. טויוטה קורולה 2019 היא בחירה מצוינת למי שמחפש מכונית עם צריכת דלק טובה. יש לו דירוג צריכת דלק של 28 קמ"ג בעיר ו-36 קמ"ג בכביש המהיר. יש לו גם מספר תכונות בטיחות מתקדמות, כולל התרעה על סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית ומצלמה אחורית.

מהימנות

אמינות היא גורם חשוב נוסף עבור זוגות צעירים, מכיוון שאולי אין להם זמן או כסף להתמודד עם תיקונים תכופים. סובארו אימפרזה לשנת 2019 היא בחירה מצוינת, מכיוון שיש לה מוניטין של אמין ואמין. יש לו גם מספר תכונות בטיחות מתקדמות, כולל התרעה על סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית ומצלמה אחורית.

נוחות

לזוגות צעירים אולי אין הרבה כסף לבזבז על מאפיינים יוקרתיים, אבל הם עדיין צריכים לחפש מכונית נוחה ומהנה לנהיגה. מאזדה3 2019 היא בחירה מצוינת, שכן יש לה פנים נוח ונסיעה חלקה. יש לו גם מספר תכונות בטיחות מתקדמות, כולל התרעה על סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית ומצלמה אחורית. לסיכום, יש מספר מכוניות מצוינות לזוגות צעירים בשנת 2019. הבטיחות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות, אבל המחיר, חיסכון בדלק, אמינות ונוחות הם כולם גם גורמים חשובים. המכוניות שהוזכרו לעיל הן כולן בחירה מצוינת עבור זוגות צעירים, ולכל אחת יש מספר תכונות בטיחות מתקדמות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן