דף הבית » הכי חם » משכנתא לזוגות צעירים ב-2017

משכנתא לזוגות צעירים ב-2017

משכנתא לזוגות צעירים ב-2017

מבוא

רכישת בית יכולה להיות משימה לא פשוטה עבור זוגות צעירים, במיוחד בשנת 2017. עם שוק המשכנתאות המשתנה ללא הרף, חשוב להבין את האפשרויות השונות הקיימות ואת הגורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת משכנתא. מאמר זה ידון באפשרויות השונות עבור זוגות צעירים המעוניינים לרכוש בית בשנת 2017, ובגורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת משכנתא.

סוגי משכנתאות

כשזה מגיע למשכנתאות, יש כמה סוגים שונים שכדאי לקחת בחשבון. סוגי המשכנתאות הפופולריים ביותר הם משכנתאות בריבית קבועה, משכנתאות בריבית מתכווננת ומשכנתאות ג'מבו.

משכנתאות בריבית קבועה

משכנתא בריבית קבועה היא סוג המשכנתא הנפוץ ביותר. עם משכנתא בריבית קבועה הריבית נשארת זהה לאורך כל חיי ההלוואה. זה מקל על התקציב והתכנון לעתיד, שכן התשלומים יישארו זהים.

משכנתאות בריבית מתכווננת

משכנתאות בריבית מתכווננת הן אופציה פופולרית נוספת עבור זוגות צעירים. עם משכנתא בריבית מתכווננת, הריבית יכולה להשתנות לאורך זמן. זה יכול להיות מועיל אם הריבית יורדת, אבל יכול להיות מסוכן אם הריבית תעלה.

ג'מבו משכנתאות

משכנתאות ג'מבו מיועדות למי שמחפש לרכוש בית שנמצא מעל מגבלת ההלוואה המתאימה. הלוואות אלו בדרך כלל יקרות יותר ממשכנתאות מסורתיות ודורשות מקדמה גדולה יותר.

גורמים שיש לקחת בחשבון

בבחירת משכנתא יש לקחת בחשבון מספר גורמים. אלה כוללים את סוג המשכנתא, הריבית, תקופת ההלוואה והמקדמה.

סוג משכנתא

סוג המשכנתא הוא גורם חשוב שיש לקחת בחשבון. כפי שפורט לעיל, ישנם שלושה סוגים עיקריים של משכנתאות: ריבית קבועה, ריבית מתכווננת וג'מבו. לכל אחד יתרונות וחסרונות משלו, לכן חשוב להבין את ההבדלים לפני קבלת החלטה.

גובה הריבית

הריבית היא גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון. ריבית נמוכה יותר יכולה לחסוך לכם כסף לאורך חיי ההלוואה, לכן חשוב לעשות חיפושים ולהשוות תעריפים.

תקופת ההלוואה

תקופת ההלוואה היא משך ההלוואה, בדרך כלל 15 או 30 שנה. טווח הלוואה קצר יותר יכול לחסוך לך כסף בטווח הארוך, אך עשוי לדרוש תשלומים חודשיים גבוהים יותר.

מקדמה

המקדמה היא סכום הכסף שאתה מפקיד בעת רכישת הבית. ככל שהמקדמה גדולה יותר, התשלומים החודשיים שלך יהיו נמוכים יותר.

סיכום

רכישת בית יכולה להיות משימה לא פשוטה עבור זוגות צעירים, במיוחד בשנת 2017. עם שוק המשכנתאות המשתנה ללא הרף, חשוב להבין את האפשרויות השונות הקיימות ואת הגורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת משכנתא. מאמר זה דן בסוגי המשכנתאות השונים הזמינים, כמו גם בגורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת משכנתא.

סוג משכנתא גובה הריבית תקופת ההלוואה מקדמה
שער קבוע תוקן 15 או 30 שנה משתנה
מתכוונן-שיעור מִשְׁתַנֶה משתנה משתנה
עֲנָק משתנה משתנה יותר גדול

למידע נוסף על משכנתאות לזוגות צעירים ב-2017, בדוק את הסרטון הזה ביוטיוב .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן