דף הבית » הכי פופולרי » 90 משכנתא לזוגות צעירים – מדריך למימון בית

90 משכנתא לזוגות צעירים – מדריך למימון בית

90 משכנתא לזוגות צעירים - מדריך למימון בית

מהי משכנתא 90?

משכנתא 90 היא סוג של הלוואה המאפשרת לרכוש דירה במקדמה של 10 אחוז בלבד ממחיר הרכישה. הלוואה מסוג זה הופכת פופולרית יותר ויותר בקרב זוגות צעירים המעוניינים לרכוש את ביתם הראשון. עם משכנתא של 90, אתה יכול להיכנס לבית עם מקדמה נמוכה בהרבה מאשר סוגים אחרים של הלוואות, כמו הלוואה קונבנציונלית.

היתרונות של משכנתא 90

ישנם מספר יתרונות בלקיחת משכנתא 90. היתרון הברור ביותר הוא המקדמה הנמוכה יותר. עם משכנתא של 90, אתה יכול להיכנס לבית עם מקדמה נמוכה בהרבה ממה שהיית עושה בהלוואה רגילה. זה יכול להקל על זוגות צעירים לרכוש את הבית הראשון שלהם. יתרון נוסף של משכנתא 90 הוא שזה יכול לעזור לך להימנע מתשלום ביטוח משכנתא פרטי (PMI). PMI הוא עלות נוספת שמתווספת לתשלום המשכנתא החודשי שלך אם אתה מניח פחות מ-20 אחוז ממחיר הרכישה. עם משכנתא של 90, תוכלו להימנע מהעלות הנוספת הזו.

איך לזכות במשכנתא של 90

זכאות למשכנתא 90 דומה לזכאות לכל סוג אחר של הלוואה. תצטרך לעמוד בדרישות אשראי והכנסה מסוימות כדי לקבל אישור. בדרך כלל, המלווים מחפשים ציון אשראי של לפחות 620 ויחס חוב להכנסה של לא יותר מ-43 אחוזים. בנוסף לעמידה בדרישות האשראי וההכנסה, תצטרך גם לשלם מקדמה של לפחות 10 אחוז. של מחיר הרכישה. מקדמה זו יכולה להגיע מהחסכונות שלך או ממתנה מבן משפחה.

דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שלוקחים משכנתא 90

לפני לקיחת משכנתא בגובה 90, חשוב לבחון את כל האפשרויות העומדות בפניכם. בעוד שמשכנתא של 90 יכולה להיות דרך מצוינת להיכנס לבית עם מקדמה נמוכה יותר, חשוב לזכור שתשלמו ריבית גבוהה יותר ממה שהייתם משלמים בהלוואה רגילה. המשמעות יכולה להיות שתשלמו יותר ריבית לאורך חיי ההלוואה. חשוב גם לקחת בחשבון את ההשלכות ארוכות הטווח של לקיחת משכנתא בגובה 90. בעוד שמשכנתא של 90 יכולה לעזור לך להיכנס לבית עם מקדמה נמוכה יותר, זה יכול גם אומר שתשלם תשלום חודשי גבוה יותר ממה שהיית משלם בהלוואה רגילה. זה יכול להקשות על חיסכון למטרות אחרות, כמו פרישה.

חפשו את המחירים הטובים ביותר

כאשר מחפשים משכנתא של 90, חשוב לחפש את המחירים הטובים ביותר. מלווים שונים יציעו תעריפים ותנאים שונים, לכן חשוב להשוות בין מלווים שונים כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר. כדאי גם לשקול לעבוד עם מתווך משכנתאות, שיוכל לעזור לך להשוות בין מלווים שונים ולמצוא את העסקה הטובה ביותר עבורך.

שקול משכנתא בריבית מתכווננת

אם אתה שוקל משכנתא של 90, אולי תרצה לשקול משכנתא בריבית מתכווננת (ARM). ARM היא סוג של הלוואה שיש לה תקופת ריבית קבועה ראשונית, ולאחריה תקופה של תעריפים מתכווננים. זו יכולה להיות אופציה טובה עבור זוגות צעירים המחפשים לרכוש בית אך אינם בטוחים כמה זמן הם יתגוררו בבית.

קבל אישור מראש לפני קניות בית

לאחר שהחלטתם לקחת משכנתא של 90, חשוב לקבל אישור מראש לפני שמתחילים לקנות בית. קבלת אישור מראש ייתן לך מושג כמה אתה יכול להרשות לעצמך ויעזור לך לצמצם את החיפוש שלך. זה גם יכול לתת לך יתרון בעת משא ומתן עם מוכרים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן